CNC freesimine

Tootmine CNC masinatel on üks arenenumaid tehnoloogiaid, mis võimaldab saavutada saadud detailide kõrget kvaliteeti, kõrget täpsust ja tulemuse korratavust.CNC-Masinad konkureerivad traditsiooniliste meetoditega, nagu valamine ja stantsimine.

Kaasaegsed metallitöötlemise suundumused tingivad vajaduse kasutada arvjuhtimisega tööpinke suuremal lõike- ja etteandekiirusel.  Lisaks kasutatakse tänapäeval laialdaselt raskesti töödeldavaid materjale, mis tähendab, et kaasaegsete lõiketehnoloogiate, eelkõige suure joonlauaga lõikeriistade, samuti sobivate programmeerimismeetodite kasutuselevõtt on kriitilise tähtsusega.

Metallitööpinke kasutatakse paljude tehnoloogiliste operatsioonide jaoks: freesimine, treimine jne.  Selliseid masinaid kasutatakse auto-, nafta- ja gaasitööstuses, isegi kosmosetööstuses ja tagasihoidlikumal tasemel, näiteks eratöökodades.

Alumiiniumkomposiitpaneelide lõikamine ja freesimine

Meie ettevõtte pakub kvaliteetset CNC freesimis-ja lõiketeenust.(Puit,pleks,PVC)

Komposiit-alumiiniumpaneelid on olnud kasutusel pikka aega ja selle aja jooksul on nad leidnud laialdast rakendust siseviimistluses, hoonete fassaadide vooderdamisel – seda võib seostada alumiiniumkomposiitpaneelide tüüpilise kasutusvaldkonnaga.

Kokkupandava konstruktsiooni kvaliteet sõltub otseselt selle soone geomeetria täpsusest, mida mööda painutus moodustatakse.  Kõrvalekalded soone kujust halvendavad ka detaili välimust ja lühendavad kasutusiga.  Sageli põhjustab soone kuju hälve kõvera osa purunemiseni.Komposiitpaneelid lõigatakse komposiitlõikuritega.  CNC-freespingil on võimalik teostada kõverlõikeid ja figuurlõikeid, mida kvaliteetse käsitööriistaga teha ei saa.

Seadmete kõrge täpsus võimaldab freesida komposiiti parima kvaliteediga.  Erinevat tüüpi freesid toodavad lehel erinevat tüüpi lõikeid.  Seadmete kõrge täpsus võimaldab freesida komposiiti parima kvaliteediga.  Erinevat tüüpi freesid toodavad lehel erinevat tüüpi lõikeid.