Kõrgsurvelaminaat (HPL plaat)

 

HPL-i kasutatakse laialdaselt välisviimistluses, sealhulgas rippfassaadisüsteemide paigaldamisel. See on vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja kahjulikele keskkonnamõjudele. On ainulaadsete soojust isoleerivate omadustega, süttib raskelt. Pakume osta fassaadipaneele majade, hoonete ja rajatiste välisviimistluseks tootjahinnaga. Kaubandusosakonna spetsialistid on valmis nõustama ja näidiseid tutvumiseks saatma, helistage!

Meie toodetud HPL-fassaadipaneelid säilitavad välisilme kogu kasutusea jooksul, neid tasub valida suurema kulumiskindluse pärast. Vastupidavus on seletatav ainulaadsete füüsikaliste ja mehaaniliste omadustega. See eripära on väärtuslik hooneosades, kus fassaadielementide kallal võidakse vandaalitseda. Tiheda struktuuri tõttu jäävad paneelid algsele kujule ilma pragude, kriimustuste ja muude temperatuurimõjudeta. See dekoratiivse paberkihtidega plasti omadus muudab selle oluliseks fassaaditööde tegemisel Kaug-Põhja ilmastikutingimustes.

Võrreldes teiste materjalidega on HPL-il väike kaal (tihedus 1400–1600 kg/m³). Seetõttu on lihtne kinnitada horisontaal- ja vertikaalpindadele. Välisviimistlustöödeks mõeldud fassaadipaneelidele on tehtud tulepüsivuse katse, mille tulemuste alusel määrati neile põlevuse grupp G1. Omadus ei vaju põlemisel kokku, võimaldab kasutada HPL-plastist fassaade mis tahes hoonetel, tulekahju ajal on varisemisoht minimaalne.

Mõõtmed:

 • Paksus (mm): 6, 8, 10, 12;
 • Pikkus (mm): 3050;
 • Laius (mm): 1320, 1570.

 

Meie tootevalik

 • Kõik
 • SLOPLAST
 • SLOPLAST
  SLOPLAST

  Fassaadipaneelid koosnevad sünteetiliste termoreaktiivsete sideainetega immutatud tselluloosikihtidest ja dekoratiivpaberist, mis on ühendatud samaaegse rõhu ja temperatuuri mõjul. Paberis sisalduvad sideainevaigud valguvad laiali ja mõne aja pärast kivistuvad, moodustades monoliitse materjali. HPL-plastil on lai värvivalik, mis avardab disainivõimalusi. Kiirustage HPL-paneele tellima otse tootjalt, et teostada fassaadilahendusi soodsatel tingimustel!

 • SLOPLAST
  SLOPLAST

  Fassaadipaneelid koosnevad sünteetiliste termoreaktiivsete sideainetega immutatud tselluloosikihtidest ja dekoratiivpaberist, mis on ühendatud samaaegse rõhu ja temperatuuri mõjul. Paberis sisalduvad sideainevaigud valguvad laiali ja mõne aja pärast kivistuvad, moodustades monoliitse materjali. HPL-plastil on lai värvivalik, mis avardab disainivõimalusi. Kiirustage HPL-paneele tellima otse tootjalt, et teostada fassaadilahendusi soodsatel tingimustel!

Meie partnerid

Pakume oma klientidele ainult kvaliteetseid tooteid, mis leiavad mitmekülgset rakendust põllumajanduses ja ehituses, reklaamis ja klaasimises

Praegu on kihtplastide tehas - tööstusettevõte mis on suunatud dekoratiivpaber-laminplasti tootmisele, mida kasutatakse erineva profiiliga ruumide siseviimistluseks, ventileeritavate rippfassaadide süsteemis, köögi töötasapindade ja fassaadide valmistamisel, samuti sõidukite siseviimistlus.

Unikaalne materjal nii välis- kui ka sisekujunduseks

Kõrgsurvelaminaat on kvaliteetne fassaadimaterjal, millel on üsna tugev laminaatpaneel, mis koosneb seestpoolt üsna tugevast laminaadist ja väljastpoolt samast laminaadist, kuid millele on lisatud lamedad paneelid.

Sellised laminaadid koosnevad mitmest tselluloosikihist, mida pressitakse kõrge temperatuuri ja rõhu all ning mille sise- ja välispind on immutatud eri tüüpi vaikudega. Seejärel polümeeruvad vaigud ja loovad homogeensed sidemed, mis tagavad selle materjali ainulaadsuse.  

HPL- plaat  klassifikatsioon

HPL jaguneb kaheks tüübiks: fassaad ja siseruumid (mis on tavaliselt kahepoolsed). Interjöörilaminaatidena kasutatavaid laminaate võib sageli näha koridoride, kaubanduskeskuste siseruumide ja kodude elutubade kaunistamisel. Ja laminaat on muutunud eriti populaarseks raudteejaamade siseviimistluses või sanitaarruumide ja kabiinide ehitamisel, st kohtades, kus on oluline puhtuse ning maksimaalse puhtuse ja steriilsuse säilitamine.

HPL-paneele kasutatakse sageli ka meditsiini- ja kirurgiliste ruumide seintes. Materjal ei sisalda mikroobe ja kahjulikke mikroorganisme, seda on raske kriimustada ja suhteliselt lihtne puhastada ning kõik need eelised tulenevad asjaolust, et materjalil puuduvad poorid ja praod.

Kõrgsurvelaminaat eelised

Selle materjali järele on suur nõudlus just tänu mitmetele eelistele, mille oleme allpool kirja pannud:

 • sobib kõikide ehituskonfiguratsioonide jaoks;
 • üsna väike paneeli kaal;
 • materjali kasutatakse sageli piiratud kaalukoormusega objektidel;
 • paigaldamise ajal vähendatakse tarbetuid jäätmeid;
 • paneele on lihtne töödelda ja perforeerida;
 • saab kasutada mitmekorruselise hoone ehitamisel;
 • paneelid pakuvad suurepärast UV-kaitset;
 • on üsna väikese soojuspaisumisteguriga;
 • paneelid on vastupidavad igasugusele mustusele ja lõhnadele;
 • tänu universaalsele pinnakattele ei kriimustu ega lõhestu laminaatpõrand ja on kaitstud määrduvate ainete eest;
 • talub temperatuuri -80 kuni 180 kraadi Celsiuse järgi;
 • on üsna lai värvide ja kaunistuste valik.

Tänu kõigile nendele omadustele võite olla kindel, et kasutate seda materjali oma kõige julgemates disainilahendustes.

Meie valik

Iga hoone fassaad laguneb aja jooksul väliskeskkonna ja niiskuse kahjuliku mõju tõttu. Tolm, sademed ja vihmahood kahjustavad hoone vundamentide ja seinte seisukorda. Laminaattehas võib pakkuda suurepärast lahendust konstruktsioonide ja hoonete seinte raamimiseks ja väliskujundamiseks. See võimalus annab üsna kauni väljanägemise ja värskendab isegi vanimat hoonet. Erinevad värvid, tulekindlus, erinevad kinnitussüsteemid, lihtne paigaldamine, keskkonnasõbralikkus ja usaldusväärsus tagavad materjali pikaealisuse.