Projekteerimine

Teostame ventileeritavate rippfassaadide projekteerimist. Meie projekteerijad tunnevad hästi eri tüüpi fassaadisüsteemide spetsiifikat, aga ka hoonete fassaadide katmiseks kasutatavate materjalide omadusi. Pakume kliendile optimaalses mõõdus alumiiniumkomposiitpaneelide tahvleid, mille kasutamise korral on materjali tehnoloogiakahjud minimaalsed. See teenus võimaldab kliendil tellida optimaalse materjalikoguse ja vältida ülekulu

Sinu unistuste projekt

Meie ettevõte aitab kujundada ventileeritavaid fassaade. Me projekteerime ainult kvaliteetseid ventileeritavaid fassaade, kasutades ainult parimaid materjale.

Meie kõrge kvalifikatsiooniga projekteerijad tunnevad hästi erinevate fassaadisüsteemide ja materjalide omadusi ning eripärasusi, mida kasutatakse hoonete fassaadide katmisel.

Pakume teile laia valikut universaalsete mõõtmetega kvaliteetsetest alumiiniumkomposiitpaneelidest valmistatud paneele, mille kasutamisel on materjalikadu minimaalne. See teenus võimaldab kliendil tellida vajaliku koguse materjali ja vältida tarbetuid kulusid.

Mida peate teadma enne disainimist

Hoonete projekteerimine on eesmärgipärane teadus, millel on üsna palju reegleid, seadusi ja tegureid, mis on protsessis üsna olulised. Iga arhitekt peab olema võimalikult tulevikkule suunatud ja ainult siis on projekt edukas. Sellise projekteerimise puhul tuleb arvesse võtta ja järgida mitmeid tegureid:

  1. Hoone funktsionaalsus. Funktsionaalsus eramajadel tavaliselt peitub paljudes detailides, alates hoone paigutusest kuni kütte ja ventilatsioonini , mis aitavad tõsta eneriatõhusust. Selliseid punkte tuleks projekteerimisfaasis võimalikult põhjalikult läbi mõelda.
  1. Vastupidav disain. Kõige tähtsam maja ehitamisel on see, et kogu konstruktsioon oleks usaldusväärne ja hästi läbi mõeldud. Seetõttu on oluline omada inseneriteadmisi, mõista ehituse norme ja olla teadlik erinevatest tüüpsõlmedest. Pidage meeles, et hoone tulevane eluiga sõltub valitud konstruktsioonist.
  1. Hoone disain. Eramu projekteerimine on üks kõige meeldivamaid ja põnevamaid osi unistuste kodu rajamisel . Iga detail peaks teile meeldima, ehk maja projekteerimisel peaksite pöörama rohkem tähelepanu kujundusele.

Disain vastavalt kliendi soovile

Iga arhitekti peamine ülesanne on teha töö, mis vastab tellija soovidele ja nõuetele. Kuid ei tasu unustada, et arhitektid võivad pakkuda ilusaid ja usaldusväärseid alternatiive, mille eluiga on tunduvalt pikkem.

Ja muidugi rõhutame, et hoone fassaadi kujundamine on üsna oluline ülesanne. See nõuab palju teadmisi ja professionaalsust, ehitus- ja arhitektuurialaseid teadmisi. Seega usaldage professionaalidele ja te ei kahetse seda.