Kiudtsementplaadid

Kiudtsementpaneel põhineb tsemendil: selle sisaldus koostises on vähemalt 90%. Ülejäänud 10% moodustavad klaaskiud, mis toimivad tugevduskarkassina, ja mineraalsed täiteained, mis suurendavad toodete tehnilisi omadusi.Vaatamata konstruktsiooni näilisele lihtsusele on kiudtsementpaneelide tootmisprotsess üsna keeruline ja koosneb järgmistest etappidest: Tugevdav alus. Karkassi loomiseks kasutatakse tselluloosi, mis pärast töötlemist jagatakse eraldi kiududeks.

Mört. Selles etapis luuakse paneeli "keha". Spetsiaalsetes trumlites segatakse kõik tootmiseks vajalikud komponendid. Komponente segatakse kuivalt, kuni saadakse homogeenne mass. Seejärel lisatakse mördile järk-järgult vett, et anda segule edasisteks tootmisetappideks vajalik plastilisus.

Vormimine. Mört juhitakse läbi ekstruuderi, kus kõrge rõhu mõjul vormitakse massist etteantud mõõtmetega valmispaneelid. Pärast seda etappi jäetakse valmis plaadid 6–8 tunniks seisma, et tsement hanguks ja mört tugevneks.

Kuivatamine. Kiudtsementpaneelid läbivad kuumtöötluse autoklaaviahjudes, kus temperatuuri +170 0C ja 10 atmosfäärirõhu mõjul eraldub kaltsiumsilikaat. Selle tulemusena muutuvad tooted mehaaniliste kahjustuste ja välismõjude suhtes vastupidavaks. Kui paneelid on täielikult kuivanud, töödeldakse pinda fotokeraamika või muude ainetega, mis moodustavad pinnale kaitsekihi

Meie tootevalik

  • Kõik
  • Kiudtsementplaadid
  • Kiudtsementplaadid
    Kiudtsementplaadid

  • Kiudtsementplaadid
    Kiudtsementplaadid

Meie partnerid

Me pakume oma klientidele ainult kōrgkvaliteetseid,sertsifitseeritud tooteid

Vastupidav ja funktsionaalne

Tsementkiudplaat sisaldab vähemalt 90% tsementi, ülejäänud 10% aga klaaskiust ja mineraalseid täiteaineid, mis parandavad toote põhiomadusi. Kiudtsementpaneelide tootmisprotsess on üsna keeruline ja koosneb mitmest etapist.

Need hõlmavad paberimassi töötlemist, kus see eraldatakse üksikuteks kiududeks, seejärel lisatakse muud komponendid ja moodustatakse paneel, misjärel see peab jahtuma ja kuivama.

Kiudtsementplaadi ehitus

Nendest ehitusplaatidest luuakse fassaadisüsteemid, milles see on põhimaterjal ning millel on märkimisväärne töökindlus ja tugevus. Nendel plaatidel on lai valik värve ja tekstuure, tänu millele saate kokku panna mitmesuguseid kujundusvõimalusi. Cembrite plaate kasutatakse ka äärelinna ja kõrghoonetes, äriasutustes, nii fassaadi tugevdamiseks kui rekonstrueerimiseks, saab paigaldada majadesse kandvatele seintele, välimuse parandamiseks.

Kiudtsementplaatide jaoks on olemas ka hingedega süsteem, millel on kahte tüüpi teostus: vertikaalne ja horisontaalne-vertikaalne. Millist varianti konkreetsel juhul rakendada, aitab otsustada fassaadiinsener. Paljude jaoks on kiudtsementplaadid muutunud üsna kasutajasõbralikuks ja funktsionaalseks.

Kiudtsementplaatide paigaldamine

Nende ehitusplaatide populaarseim kasutusala on fassaadi- ja katuseviimistlus. Selline kasutus on tingitud asjaolust, et see materjal ei sütti ega purune vähimagi surve korral, kuna sellel on hea tugevus, vastavalt, neid plaate ei mõjuta sademed ega ilmastikumuutustest tingitud temperatuurikõikumised.

Samuti on need kaetud kahekordse värvikihiga, mis sisaldab akrüülvaikusid, mis kindlasti kaitsevad plaate seene ja sambla kasvu eest. Enamasti on ehitusplaadid aluse külge löödud ja ei vaja täiendavaid kinnitusviise. Paljud eelistavad seda võimalust, kuna see sobib Saksa disainiga. Kuid on ka võimalus täiendava fikseerimisega topelt- või horisontaalkattega, mis vastavad prantsuse katmismeetodile.